Raňajková zmes konopný proteín-lucuma BIO 800g

5602353905886

nové

16,55 €

Iswari raňajková zmes s príchuťou konopný proteín- lucuma predstavuje výživný a chutný štart každého dňa. Doplní telu bielkoviny, vlákninu a energiu, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu. Iswari raňajková zmes je skvelým, vyváženým príkladom raňajok nielen pre aktívnych športovcov, ale aj pre všetkých milovníkov kvalitnej stravy, ktorú ponúka zdravý životný štýl.

Dvojica ingrediencií konopný proteín- lucuma sa výborne dopĺňa. Konopný proteín poskytne prvotriedne bielkoviny rastlinného pôvodu, ktoré sú dôležité pre svalovú regeneráciu a obnovu. Spolu s lucumou dodajú telu množstvo vlákniny, ktorá napomáha správnej funkcii trávenia a detoxikácii organizmu. Lucuma je navyše skvelým prírodným sladidloms lahodnou chuťou, ktoré neobsahuje žiadne tuky.

Plnohodnotné nutričné zloženie Iswari raňajkovej zmesi je zabezpečené jej spracovaním pri teplote do 42°C. Raňajková zmes je tak vhodná ako prevegeteriánov a vegánov, vďaka zdroju rastlinných bielkovín, tak aj pre vyznávačov raw food a ľudí, ktorý chcú znížiť svoju hmotnosť.

Dávkovanie:
4 polievkové lyžice zalejte teplým mliekom alebo vodou a nechajte 2 minúty stáť. Výsledný pokrm môžete dochutiť čerstvým ovocím alebo agavovým sirupom.

Zloženie:

  • bio pohánková krupica

  • bio bezlepkový ovos naklíčený– vločky

  • bio kokosový cukor

  • bio mandľová múka

  • ovocie lucuma 14 %

  • 50% bielkovina - konopný proteín 8 %

 

Balenie:
800g