Raňajková zmes moruša,maca,jahody BIO 800g

5602353905862

nové

17,50 €

Raňajková zmes Iswari Maca-moruše-jahoda vám dodá po ránu potrebnú energiu a je zdravým aj chutným štartom do nového dňa. Jedinečný koktail zdravých ingrediencií je namiešaný do zmesi, ktorá má lahodnú a sviežu chuť. Pomocou mlieka alebo vody zmes ľahko premeníte v perfektný a skvele vyvážené raňajky pre deti i dospelých. Raňajková zmes má rýchlu a nenáročnú prípravu, dokonale vás zasýti a vďaka pomaly vstrebateľným sacharidom nebudete mať ešte dlho po jej konzumácii pocit hladu. Zmes je vhodná najmä pre športovcov, pre osoby, ktoré potrebujú dodržiavať diétny plán a pre tých, ktorí chcú žiť zdravým životným štýlom.

Raňajková zmes obsahuje rad špeciálne vybraných ingrediencií s mimoriadnymi nutričnými kvalitami, ktoré neboli spracovávané pri teplote vyššej ako 42 ° C a zachovávajú si tak plnohodnotné nutričné ​​zloženie. Pre dosiahnutie maximálne lahodnej chuti je zmes dosladený kokosovým cukrom - nerafinovaným sladidlom s množstvom minerálov, ktoré má mierny karamelový nádych a nízky glykemický index. Zmes obsahuje vysoký podiel pomaly stráviteľných sacharidov, ktoré dodávajú telu energiu na dlhú dobu a nezaťažujú organizmus nezdravými cukry.

Dávkovanie:
4 veľké polievkové lyžice zmesi zalejte maximálne 42 ° C teplým mliekom alebo vodou. Zmes zamiešajte a čakajte 2 minúty. Pre ešte lepšiu chuť pridajte plátky čerstvého ovocia. Môžete dosladiť sirupom z agáve či kokosovým cukrom. Zmes je možné prisypať do cereálne kaše a zvýšiť tak jej nutričnú hodnotu, zamiešať do jogurtu, alebo pridať do tvarohu.

Zloženie:

- bio pohánková krupica
- bio bezlepkový ovos naklíčený - vločky
- bio mandľová múka
- bio kokosový cukor
- bio moruše 8%
- bio maca 3%
- bio jahody lyofilizovanej 4%

Balenie:
800 g