Raňajková zmes chia-kakaové bôby BIO/RAW 800g

5600317470340

nové

16,50 €

Raňajková zmes Chia-kakaové bôby bio obsahuje vysoký podiel pomaly stráviteľných sacharidov a dodáva tak organizmu energiu bez toho, aby nadmerne zaťažovala telo nezdravými cukry. Jedinečnosť semienok chia spočíva v ich výživnej hodnote, obsahujú omega 3 mastné kyseliny a rad minerálov. Nepražené kakaové bôby sú extrémne nutrične bohaté, obsahujú enzýmy a dôležité minerály.

Pohánková krupica obsahuje vysoké množstvo pomaly vstrebateľných sacharidov, bielkoviny, rad minerálov a vitamínov. Lucuma je chutné ovocie s krémovou chuťou vanilky, ktoré je bohaté na pomaly vstrebateľné sacharidy a železo. Naklíčené pohánka je ľahko stráviteľná, pri klíčení aktivuje enzýmy a štiepia organické látky. Raňajkovú zmes dopĺňajú svojou lahodnou chuťou hrozienka a kokosový cukor. Bohaté zloženie zmesi dodáva organizmu po ránu dostatok energie, ktorú si uchová po celé dopoludnie.

Dávkovanie:
4 veľké polievkové lyžice zmesi zalejte maximálne 40 ° C teplým mliekom alebo vodou. Zmes zamiešajte a čakajte 2 minúty. Zmes je možné prisypať do cereálnej kaše a zvýšiť tak jej nutričnú hodnotu, zamiešať do jogurtu, alebo pridať do tvarohu.

Zloženie:

- bio pohánka krupica
- bio kokosový cukor
- bio ovocia lucuma
- bio chia semienka (10%)
- bio hrozienka sultánky
- bio naklíčené pohánka
- bio drvené kakaové bôby nepražené (5%)

Balenie:
800 g