Raňajková zmes Acai Banán Jahoda BIO RAW 800g

5600244397758

nové

18,20 €

Raňajková zmes je zdravým a veľmi chutným štartom do nového dňa. Obsahuje rad špeciálne vybraných ingrediencií s mimoriadnymi nutričnými kvalitami, ktoré neboli spracovávané pri teplote vyššej ako 42 ° C a zachovávajú si tak plnohodnotné nutričné ​​zloženie. Pre dosiahnutie maximálne lahodnej chuti je zmes dosladený kokosovým cukrom - nerafinovaným sladidlom, ktoré má mierny karamelový nádych s nízkym glykemickým indexom a množstvom minerálov. Zmes obsahuje vysoký podiel pomaly stráviteľných sacharidov, ktoré dodávajú telu energiu na dlhú dobu a nezaťažujú organizmus nezdravými cukry.

Zdravé raňajky obsahuje pohánkovú krupicu, vločky z bezlepkového naklíčeného ovsa, naklíčenú pohánku, ovocie açaí, jahody, lucumu a banán. Všetky tieto prírodné ingrediencie sú pestované v bio kvalite a zberať aj spracovávané šetrným spôsobom. Presne vyvážené zloženie všetkých prísad zaručuje dostatočný prísun vitamínov, minerálov, bielkovín i nenasýtených mastných kyselín a pomaly vstrebateľných sacharidov, ktoré majú na blahodarný vplyv na organizmus človeka.

Dávkovanie:
4 veľké polievkové lyžice zmesi zalejte maximálne 42 ° C teplým mliekom alebo vodou. Zmes zamiešajte a čakajte 2 minúty. Pre ešte lepšiu chuť pridajte plátky čerstvého ovocia. Môžete dosladiť sirupom z agáve či kokosovým cukrom. Zmes je možné prisypať do cereálne kaše a zvýšiť tak jej nutričnú hodnotu, zamiešať do jogurtu, alebo pridať do tvarohu.

Zloženie:

- bio pohánková krupica
- bio bezlepkový ovos naklíčený - vločky
- bio naklíčené pohánka
- bio banán (10%)
- bio kokosový cukor
- bio lucuma
- bio açai (2%)
- bio jahody lyofilizovanej (2%)

Balenie:
800 g