Chlorella Japan 250 tabliet

8594046600178

nové

Jednobunková mikroskopická riasa chlorella blahodárne pôsobí na celý ľudský organizmus. Je totiž najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu, minerálov, vitamínov a ďalších výživných látok, ktoré prospievajú nášmu zdraviu i vitalite.

7,80 €

Jednotka z Japonska

Chlorella je najviac konzumovaná v Japonsku, kde je výživovým doplnkom číslo jedna. Viac ako desať miliónov Japoncov ju užíva pravidelne. Japonsko je tiež jej najväčším producentom. Chlorella Japan pochádza z chránenej prírodnej oblasti v súostroví Rjúkjú s čistým vzduchom a čistou vodou, bohatú na minerálne látky.
Pozitívne účinky Chlorelly Japan:

    
Pomáha z organizmu odstraňovať ťažké kovy, toxíny a ďalšie jedovaté látky.
    
Regeneruje bunky.
    
Čistí tráviace ústrojenstvo, obnovuje zdravú črevnú mikroflóru.
    
Pomáha neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov.
    
Podporuje celkovú regeneráciu organizmu, zvyšuje energiu a vitalitu.
    
Posilňovanie imunitného systému.
    
Vplyv na tvorbu červených krviniek a hemoglobínu.
    
Prispieva k zachovaniu zdravej kože a slizníc.
    
Pôsobí ako prírodný antioxidant.

Prečisťuje celý organizmus

Chlorofyl obsiahnutý v riase (nad 3,5%) pomáha z vnútorných orgánov tela a tkanív odstraňovať ťažké kovy, chemické toxíny a ďalšie jedovaté látky. Spoločne s železom, vitamínom B12 a kyselinou listovou výrazne podporujú zdravú krvotvorbu.

Vláknina chlorelly má schopnosť na seba viazať pesticídy a ďalšie odpadové látky, ktoré potom odvádza z tela von. Je dôležitá pre peristaltiku čriev a podporuje rast prospešných baktérií v hrubom čreve. Je bohatá na minerály, ktoré organizmus používa na neutralizáciu kyslého prostredia, v ktorom sa množia patogénne baktérie, vírusy, plesne a kvasinky (predovšetkým Candida albicans). Svojím zásaditým pôsobením znižuje prekyslenie organizmu, spôsobené predovšetkým konzumáciou rafinované stravy chudobnej na minerálne látky (cukor, sladkosti, limonády, živočíšne tuky atď.).
Je bohatým komplexom živín.

Pri očiste organizmu je najlepšie začať s 2 g denne a zvyšovať postupne dávky počas týždňa až na 5 g denne. Tablety je vhodné zapiť pohárom vody. Ako prevencia postačí príjem 2-3 g denne. Na terapeutické použitie je možné brať denne 10 gi viac bez vedľajších účinkov. Iba zriedka je sprievodným javom plynatosť, čo je dôsledok zrýchlené črevnej činnosti. Tento stav sa upraví, akonáhle dôjde k prečisteniu tráviaceho ústrojenstva.