Ovos naklíčený BZL banán+kakaové bôby BIO 360g

5600317470401

nové

7,65 €

Popis:

Ovsené raňajky od Iswarivysoko výživné zmesi, ktorých základ tvorí bio naklíčený bezlepkový ovos.

Ovsené raňajky sú obohatené o superfoods, obsahujú raw ingrediencie a sú bez pridaného cukru. Bezlepkové naklíčené ovsené vločky sú dehydrované pri 40 ° C, aby boli zachované všetky živiny a enzýmy. Vďaka procesu klíčenia ovsa je raňajky ľahko stráviteľná, plná vitamínov a minerálnych látok.

Ovsená raňajky obsahuje:

  • Vločky z bezlepkového naklíčeného ovsa - sú bohaté na pomaly metabolizovateľnej sacharidy a sú prirodzeným zdrojom minerálov a vitamínov.
  • Pohánková krupica - obsahuje vysoké množstvo pomaly vstrebateľných sacharidov a ďalej bielkoviny s komplexnejším zložením ako obilniny. Prirodzene obsahuje množstvo minerálov a vitamínov.
  • Naklíčené nelúpaná pohánka - je stráviteľnejšie, pretože pri klíčení sa aktivujú enzýmy a štiepia organické látky.
  • Lucuma - je prezývaná ako ovocie z Peruánskych Ánd. Má lahodnú krémovú chuť s ľahkou príchuťou vanilky. Je bohatá na pomaly vstrebateľné sacharidy, prirodzene obsahuje železo.
  • Banán - obsahuje množstvo minerálov (hlavne horčík). Okrem toho sa jedná o ľahko stráviteľné ovocie, ktoré nám dodáva energiu vďaka vysokému obsahu cukrov.
  • Nepražené kakao - je veľmi nutrične bohaté, okrem iného obsahuje enzýmy dobrej nálady (anandamid) a tiež minerály (horčík, železo, vápnik, meď, mangán).
  • Moruše - sladké ovocie s prirodzeným výskytom minerálov a vitamínov. Plody sú lahodné a veľmi sladké. Moruša od Iswari nie sú dosladzované.

Dávkovanie:

Zalejte 4 polievkové lyžice podľa chuti rastlinným mliekom tak, aby výsledkom bola kaša. Možno ju konzumovať ihneď. Rovnako možno prisypať 1-2 lyžice do vašej obľúbenej kaše (napr. Ryžová, kukuričná), takto ju dochutiť a zvýšiť jej nutričnú hodnotu. Doplňte nakrájaným čerstvým ovocím.

Balenie:

360 g

Upozornenie:

Skladujte v suchu, chlade a mimo slnečné žiarenie. Trvanlivosť predĺžite skladovaním v chladničke.